Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-16 23:34:03

bruno1916

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Aplikacja na HP

http://img525.imageshack.us/img525/5073/marinapalace.png

Marina - Dzielnica która w dzień jest spokojna, nic się nie dzieje, z pozoru jest to zwykłe miejsce w mieście, lecz wieczorami możesz natknąć się na wszelkiej maści ludzi, gdy tylko spojrzysz na ulicę, to będziesz w stanie natknąć się na sportowy samochód, który mknie w stronę Rodeo. Większość osób nie przywiązuje do tego uwagi, dążąc do klubu, lecz tutaj tkwi mały błąd, spora ilość ludzi nie wie co dzieje się w okolicy, po prostu idą przed siebie. Nie raz, nie dwa grupy ludzi spoglądając na przejeżdżające wozy, myślą że to tylko szpanerzy przy kasie.


http://img17.imageshack.us/img17/428/99598404.png


Kod:

[center][img]http://img63.imageshack.us/img63/4316/20497389.png[/img][/center]
[color=purple][b]Dosyć późnym wieczorem, gdy przechodzisz w okolicach Marine, kierując się do pobliskiego klubu zauważasz parę aut, które mkną przez główną ulicę, jako jeden z nielicznych oglądasz się za nimi wzrokiem, który doprowadza Cię do hotelu na którym go zatrzymujesz. Gdy dochodzisz do niego, podążając w głąb dzielnicy jesteś w stanie zauważyć parę osób, które bawią się w najlepsze, jedna z nich siedzi w aucie, a reszta stoi. Zaciekawiony podchodzisz, w tym momencie wszystkie możliwe drogi ucieczki blokują Ci wozy, dosyć przerażonym wzrokiem spoglądasz na Sean'a, oraz Alberto, którzy podążają w twoją stronę, uśmiechając się.[/color][/b]

[b]Mm, czego tutaj szukasz? Mamy trochę spraw do załatwienia, więc streść się, jeżeli możesz.[/b]
-Odpowiedź:
[b]Kim jesteś? W końcu nie jestem jasnowidzem, powiedz mi co Cię tutaj sprowadza.[/b]
-Odpowiedź:
[b]Ahh, więc to takie buty, słyszę to enty raz, ehh. Powiedz mi coś o sobie, muszę Cię najpierw lepiej poznać.[/b]
-Odpowiedź:
[b]Ha, dosyć ciekawa historyjka, masz może swojego, mm... Rumaka? Nie chcemy tu kogoś, kto nie zna pojęcia 'Dobra Zabawa'![/b]
-Odpowiedź:
[b]O to mi chodziło, cholerny ideał człowieka to ty nie jesteś, przyjdź tutaj jutro, może znajdziemy dla Ciebie jakiś wolny pokój na piętrze. Ahh, daj mi swój numer, jeżeli możesz.
-Odpowiedź:

[color=purple]Po tej niezwykle ekscytującej rozmowie spoglądasz po wozach, które odjeżdżają, następnie na rękę, która jest wystawiona w twoim kierunku, odruchowo ściskasz ją, po chwili wahania puszczasz, a jeden z mężczyzn odprawia Cię jej ruchem w stronę centrum, odchodzisz niepewnie we wskazaną Ci stronę. W pewnym momencie obracasz się, widzac auta pakowane do garażu, jednak widzisz nadal mężczyznę, który odprawia Cię ruchem ręki do centrum, finalnie odwracasz się i odchodzisz w stronę domu.[/color]

[center][img]http://img34.imageshack.us/img34/4558/81595872.png[/img][/center]

[b]Imię:[/b]
[b]Skype:[/b]
[b]Charakterystyka postaci: [/b]
[b]Twój staż RP, osiągnięcia w grze, wiedza o ścigantach (Dokumentalne filmy itp.): [/b]
[b]Czy zgadzasz się na ewentualnego FCJ[/b][b], oraz [/b][b]FCK[/b][b]?: [/b]

http://img36.imageshack.us/img36/3491/regulaminbt.png
Z regulaminem IC zapoznasz się, gdy tylko dołączysz w nasze szeregi, stopniowo będziesz poznawał coraz więcej tajemnic, które kryje w sobie nasza organizacja.

http://img203.imageshack.us/img203/5330/regulaminooc.png
Nie nadużywanie czatu OOC.
Szacunek dla wszystkich osób, mieszkających na dzielnicy.
Przede wszystkim nie kozaczymy do innych organizacji.
Liczymy na oryginalność podczas kreowania postaci.

http://img52.imageshack.us/img52/6956/czlonkowiet.png
Sean Denakil
Travis Brown
Alberto Crawford
Jamal Taylor
Salvatore Belletier
Nicole Salvatore
John McKing
John Hermandez

http://img690.imageshack.us/img690/4087/mieszkancyf.png
Clyde Johnson
Clarence Johnson
Cesar Esposito
Joshua Proctor
Richard Clarkson

http://img37.imageshack.us/img37/5218/wprowadzani.png
Anthony Coletti
Chris White

Offline

 

#2 2010-05-23 13:55:46

banans321

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

http://img63.imageshack.us/img63/4316/20497389.png


Późnym wieczorem przechodząc w okolicach Rodeo możesz zauważyć jeżdżące auta, między innymi jest to Subaru Impreza WRX, lecz jeżdżą również podobne sportowe auta, ostatecznie, gdy autobus odsłania ci cały widok możesz zauważyć hotel, a między nim ludzi robiących grilla. Zaciekawiony ów widokiem podochodzisz i pytasz się, czy możesz dołączyć to wspaniałej zabawy, nagle słyszysz warkot silnika, rozglądasz się. W przejściach stoją sportowe wozy, nagle dwie osoby wstają i podchodzą do ciebie zaczynając rozmowę.

Ee, co tutaj robisz, eh'? Kolejny gówniarz, który chce popatrzyć co tu się dzieje, co?!
-Odpowiedź: Yooł, coś nie tak ziomuś? i nie jestem gówniarzem dla twojej informacji. Przyjechałem tu zobaczyć jakieś ciekawe autka, bo dostałem info że coś tu ciekawego macie. Ahh...
Kim jesteś, hmm? Jeżeli nie jesteś zasranym gówniarzem, to powiedz mi proszę, czego tu do cholery szukasz?
-Odpowiedź: Meeen, gówniarzem nie jestem i szukam tu kurwa czterech ścian dla siebie, i by zaparkować moje autko gdzieś. Sporty motoryzacyjne to moje życie, urodziłem się dla tego. Więc jak będzie?.
Okej, skoro tak mówisz... Kurwa, co ja pierdolę! Powiedz mi coś o sobie, zbędne pierdolenie zostaw dla siebie.
-Odpowiedź: Do Los Santos przyjechałem nie dawno z Vegas, interesuję się praktycznie od urodzenia motoryzacją bo kurwa mój ojciec to samo uczył mnie wszystkiego. Mam w miarę fajną brykę, prowadzę kurwa jak mało w tym mieście.
Dobra, a masz swojego hmm... Rumaka, heh? Wiesz, nie chcemy  tutaj kogoś, kto nie wie co oznacza dobra zabawa.
-Odpowiedź: Pff'a a jak nie jak tak, mam swoje cacko Sabrę z dobrą przeróbka silnika, dopierdalam nią jak ... ogień kurwa.
No, o to mi właśnie chodziło, he-he. Wiesz jak się bawić, zobaczymy co z tobą zrobić, jak podejmiemy decyzję, to zadzwonimy, zostaw tylko swój numer.
-Odpowiedź: No to mój numer, Jeden, Pięć, Sześć, Osiem, Dwa, Jeden

[b]Lekko zmieszany zostajesz do końca grilla, następnie mężczyzna podaje Ci rękę na znak pożegnania i odprawia Cię jej gestem w stronę centrum, odwracając się widzisz wozy, które po kolei są przestawiane do garażu, jednak odchodzisz do hotelu, kładąc się spać.


OOC



Imie: Krystian
Skype: banans321
Krótka biografia postaci (Minimum 5 zdań): Chris White, 24 letni Amerykanin zamieszkały na Idlewood u swojego zamożnego przyjaciela Edge, posiada dobrą pracę jako Manager restauracji swojego przyjaciela. Stanowczo jest zdyscyplinowany oraz, zawszę podejmuje decyzje rozsądnie. Zdarzają się chwilę że jest agresywny, lecz gdy ktoś już mu zajdzie bardzo za skórę. Jako każdy młody człowiek lubi dobre melanże i szybkość, którą dają mu auta.
Twój staż RP, osiągnięcia w grze, wiedza o ścigantach (Dokumentalne filmy itp.): Cóż, na h-rp nie gram zbyt długo a mianowicie, 150godzin. Przed przyjściem na harvest, grałem na ls'ce, gdzie licznik wybił mi ponad 750 godzin aktywnej gry. Doświadczenie, mogę powiedzieć że mam duże. Gram ponad 2 lata, zaczyniwszy od LS'ki, potem przeszedłem tutaj jak była fuzja PRP&hrp pod koniec września 09 z kolegą o nicku "Ulewa" był adminem ze strony prp, grałem do grudnia na postaci teraz 2 tygodnie temu wróciłem znów Nonlifić na harveście.
Czy zgadzasz się na ewentualnego FCJ, oraz FCK?: Tak, oczywiście.

Ostatnio edytowany przez banans321 (2010-05-23 14:03:53)

Offline

 

#3 2010-05-23 15:53:07

fortum

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

Chris White Akceptuję. Nie ma większych zastrzeżeń.

Offline

 

#4 2010-05-24 22:32:51

*Nowak*

Gość

Re: Aplikacja na HP

http://img63.imageshack.us/img63/4316/20497389.png


Późnym wieczorem przechodząc w okolicach Marina możesz zauważyć jeżdżące auta, między innymi jest to Subaru Impreza WRX, lecz jeżdżą również podobne sportowe auta, ostatecznie, gdy autobus odsłania ci cały widok możesz zauważyć hotel, a między nim ludzi robiących grilla. Zaciekawiony ów widokiem podochodzisz i pytasz się, czy możesz dołączyć to wspaniałej zabawy, nagle słyszysz warkot silnika, rozglądasz się. W przejściach stoją sportowe wozy, nagle dwie osoby wstają i podchodzą do ciebie zaczynając rozmowę.

Ee, co tutaj robisz, eh'? Kolejny gówniarz, który chce popatrzyć co tu się dzieje, co?!
-Odpowiedź:
Nie jestem gówniarzem, mam 30 lat, chyba widać. Przyszedłem tutaj, bo słyszałem na mieście, że ciekawe bryki tu stoją, więc chciałem je obejrzeć.
Kim jesteś, hmm? Jeżeli nie jesteś zasranym gówniarzem, to powiedz mi proszę, czego tu do cholery szukasz?
-Odpowiedź: Szukam lokum dla siebie, wiele nie wymagam...
Okej, skoro tak mówisz... Kurwa, co ja pierdolę! Powiedz mi coś o sobie, zbędne pierdolenie zostaw dla siebie.
-Odpowiedź: Niedawno skończyłem technikum mechaniczne i szukam jakiegoś ciekawego lokum dla siebie, gdyż przyjechałem niedawno z San Fierro. Benzynę mam we krwi, ojciec uczył mnie wszystkiego...
Dobra, a masz swojego hmm... Rumaka, heh? Wiesz, nie chcemy tutaj kogoś, kto nie wie co oznacza dobra zabawa.
-Odpowiedź: Mam SAbre, lecz stoi w garażu u znajomego i restaurujemy je, gdyż jest w fatalnym stanie. Za kilka tygodniu bryka powinna być gotowa. Kopa ma niezłego, w końcu 5 litrów silnik.
No, o to mi właśnie chodziło, he-he. Wiesz jak się bawić, zobaczymy co z tobą zrobić, jak podejmiemy decyzję, to zadzwonimy, zostaw tylko swój numer.
-Odpowiedź:
Mój numer to 191966...
[b]Lekko zmieszany zostajesz do końca grilla, następnie mężczyzna podaje Ci rękę na znak pożegnania i odprawia Cię jej gestem w stronę centrum, odwracając się widzisz wozy, które po kolei są przestawiane do garażu, jednak odchodzisz do hotelu, kładąc się spać.


OOC



Imie:Mateusz
Skype:mateusz9595952
Krótka biografia postaci (Minimum 5 zdań):
Twój staż RP, osiągnięcia w grze, wiedza o ścigantach (Dokumentalne filmy itp.):
Na RP gram około 2 lat, na Harvescie przegrałem już ponad 500 godzin, niestety, moje konto globalne zostało shakowane i niestety musiałem zmuszony założyć nowe konto globalne. Osiągnąłem Elegy, Sabre, domek na marinie, domek na Glen, własną firmę wyrobów tytoniowych... Oglądałem między innymi wszystkie części Szybcy i wściekli oraz przeszedłem wszystkie części Need For Speed'a.
Czy zgadzasz się na ewentualnego FCJ, oraz FCK?:
Tak, zgadzam się, ale myślę, iż to nie nastąpi.

http://img36.imageshack.us/img36/3491/regulaminbt.png

 

#5 2010-05-24 23:14:49

bruno1916

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

Richard Clarkson Akceptuję. Grałem z tobą i wiem, że potrafisz, aplikacja jest w miarę dobra.

Offline

 

#6 2010-05-27 14:02:45

activeJet

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

http://img63.imageshack.us/img63/4316/20497389.png


Późnym wieczorem przechodząc w okolicach Marina możesz zauważyć jeżdżące auta, między innymi jest to Subaru Impreza WRX, lecz jeżdżą również podobne sportowe auta, ostatecznie, gdy autobus odsłania ci cały widok możesz zauważyć hotel, a między nim ludzi robiących grilla. Zaciekawiony ów widokiem podochodzisz i pytasz się, czy możesz dołączyć to wspaniałej zabawy, nagle słyszysz warkot silnika, rozglądasz się. W przejściach stoją sportowe wozy, nagle dwie osoby wstają i podchodzą do ciebie zaczynając rozmowę.

Ee, co tutaj robisz, eh'? Kolejny gówniarz, który chce popatrzyć co tu się dzieje, co?!
-Odpowiedź: A jak sądzisz, co? Szedłem na imprezę, zobaczyłem fajny samochód i mnie poniosło, musiałem to zobaczyć!
Kim jesteś, hmm? Jeżeli nie jesteś zasranym gówniarzem, to powiedz mi proszę, czego tu do cholery szukasz?
-Odpowiedź:  Mów mi Clyde, z góry Ci mówię, że nie jestem żadnym cholernych gówniarzem, który wpycha nos w nieswoje sprawy. Szukam jakiegoś miejsca, gdzie mógłbym delektować się połyskiem prawdziwej adrenaliny, oraz nieziemskiego wozu!
Okej, skoro tak mówisz... Kurwa, co ja pierdolę! Powiedz mi coś o sobie, zbędne pierdolenie zostaw dla siebie.
-Odpowiedź: No, wiesz ... Urodziłem się tutaj, w Los Santos, to takie moje miejsce na ziemi, którego nic nie zastąpi, jak pewnie zdążyłeś zauważyć, to interesuję się samochodami. Ojciec nauczył mnie jak z nimi postępować i w końcu ziściły się jego, oraz moje marzenia o takim miejscu, heh. No, znam się na mechanice, jestem raczej samouczkiem, znaczy ... wszystkiego nauczył mnie mój ojciec, chwała mu za to.
Dobra, a masz swojego hmm... Rumaka, heh? Wiesz, nie chcemy tutaj kogoś, kto nie wie co oznacza dobra zabawa.
-Odpowiedź: A jak sądzisz, czy przychodził bym do takiego miejsca na piechotę?! **Wskazuje na czarne Sabre, stojące po drugiej stronie ulicy**
To jest mój pieprzony rumak, wyciągam nim więcej niż myślisz, sam zmieniałem mu części i wzmacniałem silnik.
No, o to mi właśnie chodziło, he-he. Wiesz jak się bawić, zobaczymy co z tobą zrobić, jak podejmiemy decyzję, to zadzwonimy, zostaw tylko swój numer.
-Odpowiedź: No, dobra ... Mój numer to [WPISZ NUMER]

[b]Lekko zmieszany zostajesz do końca grilla, następnie mężczyzna podaje Ci rękę na znak pożegnania i odprawia Cię jej gestem w stronę centrum, odwracając się widzisz wozy, które po kolei są przestawiane do garażu, jednak odchodzisz do hotelu, kładąc się spać.


OOC



Imie:
Skype:
Krótka biografia postaci (Minimum 5 zdań):
Twój staż RP, osiągnięcia w grze, wiedza o ścigantach (Dokumentalne filmy itp.):
Czy zgadzasz się na ewentualnego FCJ, oraz FCK?: Oczywiście, że tak, choć mam nadzieję, iż nie będzie to konieczne.

Ostatnio edytowany przez activeJet (2010-05-27 14:03:04)

Offline

 

#7 2010-05-27 15:34:51

bruno1916

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

Clyde Grayman Akceptuję - Ładnie napisane, zresztą już raz pisałeś, tylko usunąłeś.

Offline

 

#8 2010-05-27 22:22:57

Bartoc

Gość

Re: Aplikacja na HP

http://img63.imageshack.us/img63/4316/20497389.png


Późnym wieczorem przechodząc w okolicach Marina możesz zauważyć jeżdżące auta, między innymi jest to Subaru Impreza WRX, lecz jeżdżą również podobne sportowe auta, ostatecznie, gdy autobus odsłania ci cały widok możesz zauważyć hotel, a między nim ludzi robiących grilla. Zaciekawiony ów widokiem podochodzisz i pytasz się, czy możesz dołączyć to wspaniałej zabawy, nagle słyszysz warkot silnika, rozglądasz się. W przejściach stoją sportowe wozy, nagle dwie osoby wstają i podchodzą do ciebie zaczynając rozmowę.

Ee, co tutaj robisz, eh'? Kolejny gówniarz, który chce popatrzyć co tu się dzieje, co?!
-Odpowiedź: Ziomuś spokojnie, może nie tak nerwowo. Przyszedłem tu by się czegoś dowiedzieć... i nie jestem żaden zasrany gówniarz.
Kim jesteś, hmm? Jeżeli nie jesteś zasranym gówniarzem, to powiedz mi proszę, czego tu do cholery szukasz?
-Odpowiedź: Brian Oconner, młody synek szukający przygód w wyścigach... Szukam fajnych miejscówek i fajnej ekipy by móc się pościgać.
Okej, skoro tak mówisz... Kurwa, co ja pierdolę! Powiedz mi coś o sobie, zbędne pierdolenie zostaw dla siebie.
-Odpowiedź: Dobra ziomuś no to tak: Lubię wyścigi, nie raz już się ścigałem, samochody to moja pasja i życie...
Dobra, a masz swojego hmm... Rumaka, heh? Wiesz, nie chcemy tutaj kogoś, kto nie wie co oznacza dobra zabawa.
-Odpowiedź: O, kurwa ostatnio rozbiłem, ale szybko się nazbiera na nowy. Także ziomuś spoko damy rade...
No, o to mi właśnie chodziło, he-he. Wiesz jak się bawić, zobaczymy co z tobą zrobić, jak podejmiemy decyzję, to zadzwonimy, zostaw tylko swój numer.
-Odpowiedź: Kurwa nie znam na pamięć kolego musiał bym skoczyć do haus.

[b]Lekko zmieszany zostajesz do końca grilla, następnie mężczyzna podaje Ci rękę na znak pożegnania i odprawia Cię jej gestem w stronę centrum, odwracając się widzisz wozy, które po kolei są przestawiane do garażu, jednak odchodzisz do hotelu, kładąc się spać.


OOC



Imie:Bartek
Skype:szybki191
Krótka biografia postaci (Minimum 5 zdań): Brian to człowiek, który lubi samochody. Realizuje swoje plany, których chcę dokonać. Gdy ktoś go wkurza od razu jest od słowa do bójki. Nie szuka zaczepek lecz chętnie nawali głupiemu kozakowi. Brian to prawdziwy ścigant nigdy się nie poddaje...
Twój staż RP, osiągnięcia w grze, wiedza o ścigantach (Dokumentalne filmy itp.): 600h ogólnie na rp. Ściganci ymm.. to moja pasja mieć super wóz. Filmy to wiadomo wszystkie cz. Szybkich i Wściekłych, na discavery oglądam różne o autach.
Czy zgadzasz się na ewentualnego FCJ, oraz FCK?: Tak.

 

#9 2010-05-27 22:49:17

bruno1916

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

Brian Oconner Akceptuję Aplikacja mnie nie zachwyciła, aczkolwiek w miarę dobrze grasz - Ogarniasz.

Offline

 

#10 2010-05-29 18:14:35

Camil_Resuck

Gość

Re: Aplikacja na HP

http://img63.imageshack.us/img63/4316/20497389.png


Późnym wieczorem przechodząc w okolicach Marina możesz zauważyć jeżdżące auta, między innymi jest to Subaru Impreza WRX, lecz jeżdżą również podobne sportowe auta, ostatecznie, gdy autobus odsłania ci cały widok możesz zauważyć hotel, a między nim ludzi robiących grilla. Zaciekawiony ów widokiem podochodzisz i pytasz się, czy możesz dołączyć to wspaniałej zabawy, nagle słyszysz warkot silnika, rozglądasz się. W przejściach stoją sportowe wozy, nagle dwie osoby wstają i podchodzą do ciebie zaczynając rozmowę.

Ee, co tutaj robisz, eh'? Kolejny gówniarz, który chce popatrzyć co tu się dzieje, co?!
- Nie po prostu sobie tędy przechodziłem, poza tym nie jestem żadnym zasranym gówniarzem
Kim jesteś, hmm? Jeżeli nie jesteś zasranym gówniarzem, to powiedz mi proszę, czego tu do cholery szukasz?
- Jestem Camil, szukam tu dla siebie jakiegoś mieszkania.
Okej, skoro tak mówisz... Kurwa, co ja pierdolę! Powiedz mi coś o sobie, zbędne pierdolenie zostaw dla siebie.
- A więc tak: urodziłem się w los santos, moi starzy zmarli gdy miałem 5lat, od tego czasu jestem zdany na siebie.
Właśnie wyszedłem z więzienia w którym siedziałem za broń, którą dostałem w spadku po dziadku i która nawet nie miała magazynka...
Ehh, te pierdolone lspd....

Dobra, a masz swojego hmm... Rumaka, heh? Wiesz, nie chcemy tutaj kogoś, kto nie wie co oznacza dobra zabawa.
- Jasne, moim rumakiem jest prawie nowa Blistka Compact, lubie też oczywiście imprezować.
No, o to mi właśnie chodziło, he-he. Wiesz jak się bawić, zobaczymy co z tobą zrobić, jak podejmiemy decyzję, to zadzwonimy, zostaw tylko swój numer.
- 186083

[b]Lekko zmieszany zostajesz do końca grilla, następnie mężczyzna podaje Ci rękę na znak pożegnania i odprawia Cię jej gestem w stronę centrum, odwracając się widzisz wozy, które po kolei są przestawiane do garażu, jednak odchodzisz do hotelu, kładąc się spać.


OOC



Imie: Aleks
Skype: mam ale nie pamiętam nicku
Krótka biografia postaci (Minimum 5 zdań):
Twój staż RP, osiągnięcia w grze, wiedza o ścigantach (Dokumentalne filmy itp.):
Czy zgadzasz się na ewentualnego FCJ, oraz FCK?: Tak

 

#11 2010-05-30 23:32:50

bruno1916

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aplikacja na HP

Aplikacja jak widzę jest całkiem ładna, ale mogłeś napisać coś w biografii i stażu RP ... Oczekująca - Dopisz to, a akceptuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gastronomiauwm.pun.pl www.pkair.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.moonots.pun.pl www.pawecik.pun.pl